WYNAJEM NAMIOTÓW      Namioty idealnie nadają się na różnego rodzaju eventy, zloty, festyny, pikniki, biesiady, komunie, imprezy firmowe jak również na uroczystości rodzinne, weselne. Świetnie sprawdzają się też jako stoiska i pawilony handlowe. Oferowane przez nas namioty to propozycja zarówno dla klientów z województwa mazowieckiego, jak również z innych części Polski. Na wielu imprezach plenerowych nasze namioty zapewniały świetną ochronę, nie tylko przed deszczem, ale również przed wiatrem i zbyt intensywnym słońcem. Wynajem namiotów oferujemy wraz z transportem do klienta, montażem i demontażem. Opcjolalnie zapewniamy oświetlenie led, a na ewentualność braku prądu możemy zapewnić agregat prądotwórczy. Zawsze pozostawimy po sobie dobre wrażenie.

NAMIOTY 6x12 , 72 m2POSIADAMY NAMIOTY:

Biało-niebieski oraz szary o wymiarach 6x12. Powierzchnia 72 m2 daje możliwość rozlokowania do 120 osób siedzących. Namiot biało-niebieski ma ściany boczne z oknami natomiast szary ma pełne ściany. Namioty mają usytuowane na krótszych bokach dwa niezależne wejścia zamykane na suwaki błyskawiczne. Na dłuższych częściach namiotu są montowane dwumetrowe ścianki segmentowe, a każda z nich ma dwa metry wysokości. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe przekonfigurowanie układu według własnych potrzeb.

Warto wiedzieć, że proponowane przez nas namioty można rozkładać na różnego rodzaju podłożach, np. na trawie, ziemi, betonie, płytach betonowych, kostce brukowej itp.


NAMIOT BIAŁO-NIEBIESKI KONFIGURACJE
NAMIOT SZARY KONFIGURACJE
NAMIOT EXPRESOWY 3x3 , 9 m2ZALETY NAMIOTU :

  Bardzo łatwy montaż nawet w 60 sekund

  Namiot składa się z jednej części

  Stabilne podpory

  Metalowe rozpórki

  Idealny do ochrony przeciwsłonecznej

  Wygodny do transportu

  Wysokość w szczycie: ~250 cm

  Podstawa: ~3 x 3 m

  Kolor: bordowy

  Materiał: 100% Poliester


CENNIK:


NAMIOT 6X12, 72m2:     900 zł / doba

NAMIOT EXPRESOWY:     90 zł / doba


RABATY:

Przy dłuższym okresie wynajmu udzielamy rabatów.

Ceny nie zawierają kosztów transportu.

KONTAKT


GOLFIX Wynajem torów minigolfowych
Telefon: (+48) 502 997 208
E-mail: info@golfix.pl
E-mail: marek@golfix.pl

SOCIAL MEDIA